Osoby, które dużo podróżują, wiedzą jak ważny jest przenośny i kompaktowy charakter rzeczy, które ze sobą pakujemy. Minimalizacja jest niezwykle przydatna i wpływa na wygodę, szczególnie gdy podróżujemy z niewielkim bagażem np. plecakiem. Ograniczone miejsce wpływa na konieczność wyboru najpotrzebniejszych rzeczy. Co jeśli nie potrafimy rozstać się z urządzeniami do stylizacji włosów i potrzebujemy ich również na wyjeździe?

Jak zadbać o odpowiednią stylizację włosów w podróży?

Aby móc jak najlepiej zadbać o nasze włosy, nawet w podróży, należy zminimalizować rozmiar produktów i urządzeń, których używamy na  co dzień, tak by nie powstał dylemat, bądź konieczność pozostawienia, któregoś z nich.

  • Kosmetyki do pielęgnacji włosów – szampon, odżywka, olejek czy inne, warto je przelać do mniejszych buteleczek, tak by nie marnować miejsca w walizce. Jeśli decydujemy się na bagaż podręczny, jest to nawet konieczne, aby każdy z kosmetyków płynnych znalazł się w pojemniku o pojemności max 100 ml. 
  • Urządzenia do stylizacji – warto zastąpić, bądź kupić od razu w mniejszej wersji tj. mini suszarka, mini karbownica, mini prostownica. To pozwoli zabrać nam ze sobą je wszędzie tam gdzie ich potrzebujemy, nie musząc rezygnować, przez brak miejsca. Dodatkowo taką karbownice czy prostownice o małych rozmiarach, łatwiej spakować pomiędzy inne nasze przedmioty. Możemy umieścić je także w kieszeni bocznej.

Jaką karbownice do włosów zabrać w podróż?

Mamy do wyboru zwykłe karbownice, karbownico-prostownice, a także mini karbownice. Do zabrania w podróż idealna będzie ta ostatnia.

Mini karbownica zalety:

 • kompaktowa, przenośna, dzięki czemu możemy zabrać ją w podróż, spakować nawet do kosmetyczki czy nerki
 • mały rozmiar wpływa nie tylko na łatwość w transporcie, ale także na lepszą dostępność i precyzję stylizowania włosów
 • mini karbownica umożliwia stylizację włosów od nasady, unosząc je od samej skóry głowy, ponieważ łatwiej nią dotrzeć w trudno dostępne miejsca
 • idealna także dla włosów krótkich, średnich o mniejszej gęstości

Jaką karbownicę do włosów polecamy?

Mini karbownica HC 2001 BK od Brock, to model który warto rozważyć z myślą o podróży.

 • Moc 35W i mały, przenośny rozmiar, będzie wystarczający podczas urlopu czy wakacji,
 • Karbownica wyposażona jest w element grzejny PTC, który szybko się nagrzewa i utrzymuje stałą temperaturę, pozwalając na dokładną i szybką stylizację włosów
 • Posiada również wygodny włącznik/wyłącznik oraz wskaźnik LED.
 • Obrotowy przewód zasilający 360° oraz uchwyt do zawieszania, zapewniają wygodę i komfort użytkowania.

Więcej informacji znajdziecie tutaj:
https://brock-polska.pl/produkt/hc-2001-bk-mini-karbownica-do-wlosow/