Urządzasz łazienkę, bo jesteś po przeprowadzce lub stwierdzasz, że przydałoby się ją uzupełnić o pewne akcesoria? Jeśli tak, sprawdź nasz tekst, w którym podpowiemy Ci, jakie sprzęty małego AGD, które znajdziesz w naszej ofercie, mogą Ci się przydać. Zarówno do lepszego dbania o własne zdrowie i komfort, jak i utrzymania porządku.

Golarki, strzyżarki, suszarki, czyli zapanuj nad swoim owłosieniem

Higiena jest bardzo istotną rzeczą w życiu człowieka i bardzo często w celu jej utrzymania odwiedzamy łazienkę. Wiele akcesoriów łazienkowych wydaje się dość oczywiste – szczoteczka do zębów, dozownik do mydła… A co z golarką lub strzyżarką? Urządzenia takie przydadzą się do zapanowania nad swoimi włosami (nie tylko na głowie). Choć wiele osób wybiera się do fryzjera, barbera czy kosmetyczki, niektóre wolą osobiście zająć się owłosieniem. Nie chodzi tylko o kwestie finansowe, ale również o to, że pozwala to na większą prywatność.

Brock maszynka do włosów małe AGD

Sprawdź tekst:

Jak wybrać golarkę elektryczną?

Oprócz golarki warto także skorzystać z suszarki, która umożliwia szybkie doprowadzenie się do porządku po myciu głowy. Inną opcją, która pomoże wtedy, gdy bardziej zależy Ci na modelowaniu i wyprostowaniu włosów, może być prostownica lub szczotko-suszarka.

Zadbaj o porządek. Na początek wystarczy mop

Produkty małego AGD umożliwiają nie tylko zadbanie o siebie, ale również o przestrzeń w łazience. Jest ona szczególnie narażona na możliwość rozwoju bakterii, grzybów czy pasożytów. Dlatego nie ma co marudzić, tylko dzielnie brać się za porządki. Może w nich pomóc mop – może to być zarówno dość prosty model, jak i taki, który jest wyposażony w spryskiwacz. Umożliwia on szybką i wygodną pracę – podłoga zostanie spryskana wodą z detergentem, a następnie przetarta ściereczką z mikrofibry.

Sprawdź całą naszą obecną ofertę, w której znajdziesz wiele użytecznych produktów – nie tylko akcesoria do łazienki